רובוט UV לחיטוי החדר Hyper Light

רובוט UV לחיטוי החדר Hyper Light

מידע נוסף

  • דגם Hyper Light
  • יצרן Mediland
  • מפרט / הוראות שימוש / קבצים

רובוט החיטוי שמשמיד את המזהמים בקרינת UVC יעילה!

עכשיו במבצע השקה כדאי במיוחד! התקשרו לפרטים!

מכשיר Hyper Light, מבית Mediland, הוא רובוט חיטוי ייחודי, המעוצב במיוחד למניעת זיהומים בסביבה רפואית, בטכניקה של חיטוי בקרינה UVGI.

קרינת האולטרה-סגול (קרינת UVC באורך גל של 254 ננומטר) מסוגלת לחסל ולנטרל מיקרו-אורגניזמים באמצעות הרס חומצות הגרעין שלהם ושיבוש ה-DNA וה-RNA, מבלי שיוכלו להשתכפל או לתקן את הנזק.

חיטוי מהיר ויעיל: המערכת מבוססת על 6 נורות אמלגם UV יעילות, ביחד עם משקפים (רפלקטורים) המפזרים את הקרינה באופן יעיל לכל סביבת החדר, לחיסול מיקרו-אורגניזמים. הטכנולוגיה מספקת פתרון קל, מהיר, ידידותי-לסביבה וקל לתפעול ולתחזוקה.

חיסול חיידקים ונגיפים: Hyper Light מוכח קלינית ביכולתו לחסל יותר מ-99.99% מהמיקרואורגניזמים, כולל חיידקים, נגיפים ופתוגנים נוספים, במרחק של 3 מ' בפעולה של 15 דקות בלבד (בדיקות מעבדת SGS מספטמבר 2015).

ידידותי לסביבה - מגן על המטופלים ועל הצוות: רובוט החיטוי Hyper Light אינו מפריש אוזון ואינו מותיר שאריות, כך שהוא לחלוטין ידידותי-לסביבה. Hyper Light לא רק מספק היגיינה סביבתית, אלא גם מגן על המטופלים והעובדים הרפואיים מהדבקה.

נוח ובטוח לתפעול: הפעלה מרחוק באמצעות מחשב טאבלט קל לשימוש, בשילוב חיישנים המפסיקים מיידית את פעולת המערכת במקרה של כניסת אדם או חיה לחדר, מבטיחים תפעול קל, נוח ובטיחותי של המערכת. מדבקות תיקוף מאפשרות לוודא את יעילות החיטוי ברמה של 99.99%.

עלות-תועלת ללא תחרות! מנורות בעלות אורך חיים ארוך משמעותית מהמתחרים, בשילוב עם טכנולוגיית המשקפים, המשפרת את יעילות החשיפה הסביבתית לקרינת ה-UV, מבטיחות כי Hyper Light יהיה הפתרון המשתלם ביותר עבור כל חדר ניתוח, חדר אשפוז, מרפאת שיניים, ולכל צורך של חיטוי יעיל של חדרים.

Image

צריכים עזרה?

אנחנו לרשותכם:

שירות לקוחות
03-7979620

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אני מעוניין ב: