איכות אוסדה

אוסדה ישראל היא השלוחה הישראלית של Osada Group, ענקית הטכנולוגיה היפנית שנוסדה בשנת 1935 ומייצרת ומשווקת מכשור אלקטרוני רפואי ודנטלי מתקדם ברחבי העולם. אוסדה החלה את פעילותה בישראל בתחילת שנות השמונים, ומן הרגע הראשון הציבה לעצמה מטרה לחתור לשיפור מתמיד וליצור את חוד החנית של החדשנות הדנטלית. בזכות כך אנו מציעים מבחר מוצרים דנטליים שנבחר בקפידה, מתוצרת חברת Osada ויצרניות ציוד דנטלי מובילות נוספות, כדי לאגד תחת קורת גג אחת את מיטב הציוד והחומרים המספקים פתרונות מקיפים לרופאי השיניים בישראל, זאת לצד מעבדת שירות עם טכנאים מנוסים, המעניקה שירות קפדני ומסור ללקוחותינו.
אוסדה ישראל מוסמכת לתקן איכות ISO 9001:2015 ע"י מכון התקנים הישראלי, ומקפידה על שמירה על איכות המוצר והשירות בהתאם לנהלים המחמירים ביותר.
Image

אוסדה ישראל כוללת ארבע מחלקות ייעודיות

מחלקת הציוד והמכשור הדנטלי

תכנון, אספקה ותחזוקה של כלל הפתרונות הנדרשים להקמת מרפאת שיניים ולתפעולה השוטף.

מרכז ההדמיה

מחלקה המציעה ציוד דימות מתקדם, הכולל מכשירי רנטגן, מכשירים פנורמיים, מכשירי CT מתקדמים ועוד.

מחלקת אנדודונטיה

מחלקה המציעה קשת רחבה של פתרונות לטיפולי שורש.

מחלקת שליטה בזיהום

(Infection control). פתרונות מתקדמים לעיקור וחיטוי, להבטחת בריאות המתרפאים וצוות מרפאת השיניים.

מגוון פתרונות בהתאמה אישית

נקודת ההשקפה ההוליסטית של אוסדה רואה את מרפאת השיניים כגוף עבודה שלם ולא כצירוף אקראי של ציוד ומכשירים. עשרות שנים של ניסיון בישראל מאפשרות לנו להעניק ייעוץ מקיף ופתרונות המסייעים לרופאי השיניים בהקמה, שדרוג ותפעול שוטף של המרפאה, בכל סדר גודל. לקוחותינו נהנים ממגוון רחב של פתרונות יצירתיים Custom made, המותאמים לצרכים הייחודיים של כל מרפאה ולדרישות המקצועיות הספציפיות של כל רופא שיניים.

שירות יפני, גמישות ישראלית

בשילוב בין מסורת ארוכת שנים של איכות יפנית חסרת פשרות, חדשנות טכנולוגית פורצת דרך ושירות מקומי יעיל ומסור, אוסדה מספקת לרופאי השיניים הישראלים את הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום הרפואה הדנטלית. לאוסדה ניסיון עולמי מוכח של 85 שנים במגוון רחב של מוצרים וציוד רפואי, ולכן מרפאות שיניים מובילות ברחבי העולם בוחרות שוב ושוב בציוד המתקדם של חברת אוסדה כאבן הבסיס שעליה נבנית המרפאה, ונהנות משנים ארוכות של שקט וביטחון.

במהלך השנים יסדנו מסורת של "מסע ליפן", של קבוצות רופאי שיניים מישראל, כדי להכיר את התרבות היפנית, לבקר במפעלי חברת אוסדה ולהתרשם מהגישה היפנית לפיתוח ולייצור מכשור דנטלי. מאות רופאים כבר השתתפו במסע, חלקם יותר מפעם אחת, וזכו לחוויה שלא תישכח.

מהיצרנים הטובים בעולם

בנוסף על מוצרי Osada, הכוללים יחידות דנטליות ומכשור מתקדם, בחרנו להציע לרופא השיניים הישראלי פתרונות מתקדמים של כמה מהחברות הדנטליות הטובות בעולם: מכשירי הלייזר של חברת BioLase (ארה"ב), מכשירי CT ופנורמי של חברת Asahi (יפן), מכשירים וציוד אנדודונטי מתוצרת Micro-Mega (צרפת), אוטוקלבים Class B ומכשירי רנטגן מתוצרת Midmark (ארה"ב), מכשירי רנטגן נישאים מתוצרת Rolence (טאיוואן), סורקים לצילומי רנטגן ומשאבות ואקום של חברת Air Techniques (ארה"ב), מכשור אקווהקר לטיפול בסילון אבקה אקטיבית מתוצרת Velopex (בריטניה), מכשור אנדודונטי מתקדם מתוצרת B&L (ארה"ב), משאבות ואקום, מדחסי אוויר ומערכות חיטוי וטיהור מתוצרת Metasys (אוסטריה), רובוטים לחיטוי מושלם של כל שטחי המרפאה מתוצרת Mediland (טאיוואן) וחברות מובילות רבות נוספות.