25
נובמבר
אודות אוסדה //

אוסדה ישראל, המייצגת בארץ את ענק הטכנולוגיה היפני, מהווה את חוד החנית של החדשנות הדנטלית ומספקת מעטפת שירותית של 360 מעלות למרפאות השיניים המובילות בישראל עם שלוש מחלקות שירות ייעודיות:

  • מחלקת הציוד והמכשור הדיגיטלי – מספקת את כלל הציוד הדרוש להקמת מרפאת שיניים, בכל סדר גודל, ולתפעולה השוטף.
  • מרכז ההדמיה – מספק ציוד הדמיה מתקדם ובראשו מכשירי CT חדישים.
  • מחלקת האנדודונטיה – מספקת קשת רחבה של ציוד ומוצרים לרופאי שיניים המתמחים בטיפולי השורש.

גישת עבודה חכמה

תפישת העבודה הייחודית של אוסדה מגיעה מתוך נקודת מבט הוליסטית הרואה את מרפאת השיניים כגוף עבודה שלם ולא כצירוף אקראי של ציוד ומכשירים.
הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו להעניק ייעוץ מקיף שמסייע לרופאי השיניים בהקמה, בשדרוג ובתפעול השוטף של המרפאה.
לקוחותינו נהנים ממגוון רחב של פתרונות יצירתיים Custom made המותאמים לצרכים הייחודיים של כל מרפאה ולדרישות המקצועיות הספציפיות של כל רופא השיניים.

שירות יפני בעטיפה ישראלית

שירות הלקוחות שמעניקה אוסדה הפך לכרטיס הביקור של החברה, בארץ ובעולם. לקוחות החברה נהנים מאמינות גבוהה, אחריות מקיפה וממסירות מקצועית יוצאת דופן של אנשי השירות גם שנים רבות לאחר הרכישה.
חברת אוסדה היא היחידה בישראל המעניקה שירות בדיקה תקופתית של מומחה המגיע במיוחד מחברת האם ביפן, מבקר במרפאות בהן מותקן ציוד החברה, בודק את הציוד ומסייע בשמירה על תקינותו ואיכותו לאורך שנים.

מסורת של איכות וחדשנות

אוסדה משלבת בין מסורת ארוכת שנים של איכות יפנית חסרת פשרות לבין קידמה טכנולוגית פורצת דרך ומגישה לרופאי השיניים הישראלים את הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום הרפואה הדנטלית.
לאוסדה ניסיון עולמי מוכח של 80 שנים במגוון עצום של מוצרים וציוד רפואי. זו הסיבה שמרפאות שיניים מובילות מאוסטרליה ועד ברזיל בוחרות שוב ושוב בציוד המתקדם של חברת אוסדה כאבן הבסיס שעליה נבנית המרפאה ונהנות משנים ארוכות של שקט וביטחון.